Yol durumu: Karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü‘nün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu‘nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları yapılacak. Bu nedenle 21.00-07.00 saatlerinde otoyolun her iki istikameti bölümler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametlerden iki istikametli sağlanacak.

Anadolu Otoyolu‘nun Ankara-Bolu vilayet sınırı-Çamlıdere Kavşağı 18-19. kilometrelerinde, Tatlak Köprüsü’ndeki tabliye ve üstyapı tamirat çalışmaları sebebiyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım öbür istikametten iki taraflı ve denetimli sürdürülüyor.

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale Bölümü Otoyolu’nun Gelibolu Güney-Lapseki kavşaklarında bakım ve tamir çalışması gerçekleştiriliyor. Bu nedenle çalışma programına nazaran otoyolun Lapseki ve Gelibolu taraflarında tek şerit trafiğe kapatılarak, şoförler öbür şeritlere yönlendiriliyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 2-6. kilometrelerinde ekolojik köprü imal çalışmaları münasebetiyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma öbür istikametten iki istikametli müsaade veriliyor.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-41. kilometrelerindeki imal, bakım ve tamirat çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli devam ediyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı üretim çalışmaları münasebetiyle 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım denetimli sağlanacak.

Kırşehir-Aksaray yolunun 6-8. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Artvin-Erzurum yolunun 54-56. kilometrelerinde (Sebzeciler mevkisi) üretim çalışması sebebiyle ulaşım tek şeritten denetimli devam ediyor.

Taşlıçay-Doğubayazıt yolunun 28-30. kilometrelerinde üretim çalışmaları hasebiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Kastamonu-Tosya yolunun 28-31. kilometrelerindeki üretim çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*