Ünlü aktris Jane Fonda’dan samimi açıklama: “Yüzümü gerdirdim ama…”

84 yaşındaki ikonik aktris Jane Fonda, yaşlanma ve estetik hakkındaki fikirlerini açıkladı.

İki Oscar ödüllü oyuncu ve aktivist Jane Fonda, yüz gerdirme ameliyatı olduğu için gurur duymadığını açıkladı.

People’de yer alan habere nazaran, kendisine sorulduğunda yaşını söylemekten çekinmediğini itiraf etti ve bununla birlikte kendi kendine “Evet, Fonda. Bir antrenöre paran var. Estetik ameliyata paran var. Yüz bakımına paran var. Genç görünmeye devam etmene yardımcı olacak şeyleri karşılayabilirsin. Bu yanlışsız. Para yardımcı olur. Bir vakitler birinin dediği üzere, uygun genler ve çok para” dediğini belirterek bakış açısını anlattı.

“BAĞIMLI OLMAMAK GEREK”

Estetik geçmişi hakkında konuşurken, “Berbat görünüyorum. Yüz gerdirdim ve çarpık görünmek istemediğim için durdum. Bundan gurur duymuyorum.”

“Gençlerin yaşlanmaktan korkmamalarını sağlamak, insanlara sadece aşikâr bir yaşta olmanızın hayattan vazgeçmeniz, eğlenmekten vazgeçmeniz, erkek yahut kız arkadaş sahibi olmaktan vazgeçmeniz manasına gelmediğini anlamalarına yardımcı olmak istedim.”

“Şimdi, tekrar yapmam gerekip gerekmediğini bilmiyorum. Lakin yaptım. Kabul ediyorum. Buna bağımlı olabilirsin. Devam etme. Pek çok bayan buna bağımlı” diyerek son yıllarda artan estetik çılgınlığını eleştirdi.

“Çok fazla yüz bakımı yapmıyorum, yüz kremlerine ya da bunun üzere şeylere çok fazla para harcamıyorum, lakin nemlendirici kullanıyorum, uyuyorum, hareket ediyorum, güneşten uzak duruyorum ve beni güldüren yeterli arkadaşlarım var. Gülmek de hoş bir şey” diyerek her şeyi estetiğe bağlamadığının altını çizdi.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*