Paklar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan İtiraf! Bakın Dizi İçin Ne Dedi?

Sempatik halleri ve başarılı oyunculuğu ile sevenlerinin gönlünde taht kuran Ezgi Mola, Alice Müzikali ve akabinde Paklar Apartmanı dizisiyle son devrin en çok konuşulan başarılı bayanları ortasına girdi. Dizinin final yapmasıyla sevgilisi Mustafa Sakallıoğlu ile tatile çıkan Mola, bol bol tatil fotoğrafları paylaşmayı da ihmal etmiyor. Ağır iş temposundan sonra dinlenme moduna giren Mola, oynadığı Paklar Apartmanı dizisine ait bir itirafta bulundu.

MASUMLAR APARTMANI SONRASI EZGİ MOLA’DAN MESLEK AÇIKLAMASI

Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, başarılı oyunculuğu ile bayan oyuncular ortasına girmeyi başardı. Paklık hastalığı olan bir bayanı canlandıran Mola, dizi için saçlarını da kestirmişti. Dizinin finale girmesiyle bir arada soluğu tatilde alan Mola, sevgilisi ile karavan tatilini toplumsal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Safiye karakteri ile tanınan oyuncu final yapan dizisi için de değişik bit itirafta bulundu.

EZGİ MOLA’DAN İTİRAF

Dizide saçlarını kestirip farklı birine dönen hoş oyuncu, Günahsızlar Apartmanı dizisinin mesleği için bir dönüm noktası olduğunu tabir etti.

Mola, “Seyircilerimize çok teşekkür ederim. Bizi 1 hafta yalnız bırakmadılar. Eksiksiz de bir iş yaptık. Oyunculuğumda da bir dönüm noktası üzere tanımlayabileceğim bir karakter oynadım” tabirlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*