Lerzan Mutlu: Yumruk atmak istiyorum!

Geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan şarkıcı Lerzan Mutlu, kariyer hayatında yaşadığı zorluklar ve polemikler hakkında konuştu.

Şarkıcı Lerzan Mutlu, önceki gün Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk oldu. Mutlu konuşmasında kariyer hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lerzan Mutlu Armağan Çağlayana konuştu

“GERİLİMİN OLMADIĞI YER YOK”

Mutlu, Çağlayan’ın “Instagram’da birilerine kızıyorsunuz, bir şeyler yazıyorsunuz. Hep bir çekişme, hep bir gerilim. Bu yormuyor mu?” sorusuna şu şekilde yanıt verdi:

“Bu sektörde gerilimin olmadığı bir yer yok. Ben sessiz kalamıyorum. Biri bana tokat attığında, ben yumruk atmak istiyorum. Herhalde şu dönemde en az kavga eden benim. Herkes birbiriyle kanlı bıçaklı. Ben de bundan hiç hoşnut değilim ama oluyor.”

Lerzan Mutlu

“ŞÖHRET OLMAK ÇOK YORUCU BİR ŞEY”

Armağan Çağlayan’ın “Hep böyle bakımlı olmak zor mu?” sorusuna yanıt veren Lerzan Mutlu, “Ben bazen Lerzan Mutlu değil, Lerzan olmak istiyorum. O yüzden yurt dışına çıkmayı çok seviyorum. Kimse senin çatalı nasıl tuttuğunu bakmadan yemek yiyorsun. Şöhret olmanın özenilecek bir tarafı yok. Çok yorucu bir şey. Nereden bir taş gelecek diye bekliyorsun” dedi.

Lerzan Mutlu kariyer hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*