Dilan ve İdo, babaları İbrahim Tatlıses’in konserinde barıştı

Geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Bodrum ilçesi Yalıkavak yolu üzerinde aracı ile seyir halindeyken bir kamyonet ile çarpışan İbrahim Tatlıses’in içerisinde bulunduğu minibüs, şarampole yuvarlanmıştı.

İçinde sıkıştığı araçtan saatler süren çalışmayla çıkarılan ünlü sanatçı, kaldırıldığı hastaneden sevenlerine “ben iyiyim” iletisi vermişti.

Ayakları alçılı ve tekerlekli sandalye ile sahne aldı

Olayın akabinde ise Tatlıses hastanede bir mühlet kaldıktan sonra akşam saatlerinde ayakları alçılı ve tekerlekli sandalye üzerinde konserde sahne almıştı. Bu durum Tatlıses hayranlarını çok sevindirmişti.

Dilan ve İdo konserde barıştı

Yaşanan kazadan sonra ise bir an olsun babalarının yanından ayrılmayan Tatlıses’in çocukları Dilan Çıtak ve İdo da konser alanına gelip, babalarını yalnız bırakmadı.

Dilan Çıtak, geçtiğimiz yıl düğününe katılmadığı İdo Tatlıses ile ortasındaki buzları büsbütün eritti. Bir müddettir küs olan kardeşler, babalarının aracılığıyla barıştı.“Sen dinlen, biz eğlendireceğiz”

70 yaşındaki usta sanatçı ile birebir sahnede ‘Kara Üzüm Habbesi’ adlı şarkıyı birlikte söyleyen ikili, konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Dilan Çıtak ve İdo’nun, bir orta babaları Tatlıses’e, “Sen dinlen, biz eğlendiririz“ demeleri herkesi güldürdü.

İdo’nun düğününe katılmamıştı

2020’de İbrahim Tatlıses, Kuşadası’ndaki sitesinden çocuklarına birer daire vereceğini açıklamıştı. İbo, Dilan Çıtak dışında bütün çocuklarına mesken vermişti. Bu durum baba kız ortasında kırgınlığa neden olmuş, ikili daha sonra barışmıştı.

İdo ile Yasemin Şefkatli’nin düğününe ise Melek Zübeyde dışındaki kardeşleri katılmamıştı. Ahmet Tatlıses, Dilan Çıtak, Elif Ada’nın düğüne neden katılmadığı merak konusu olmuştu. Kasım 2021’de “İdo Tatlıses’in düğününe neden katılmadınız?” sorusu yöneltilen Çıtak, “Kayda bedel şeyler konuşalım” karşılığını vermişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*