Diablo Immortal PC sürümü çıkış tarihi duyuruldu

Blizzard sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve uzun süredir geliştirme aşamasında olan Diablo Immortal çıkış tarihini duyurdu. Bu duyuru ile birlikte sürpriz bir detaya daha yer verildi. Yapılan açıklamaya göre Diablo Immortal PC sürümü de oyunu mobil platformlarda oynamak istemeyen oyuncular için sunulacak.

Diablo Immortal PC sürümü duyuruldu

Yapılan beta aşamaları ile birlikte oyuncuların kafasındaki negatif algıyı kırmayı başaran Diablo Immortal çıkış tarihi 2 Haziran olarak açıklandı. Yani beklediğimizden çok daha erken geleceğini söyleyebiliriz. Hatta daha önce oyunun çıkış tarihi bazı platformlarda Haziran sonu olarak listelenmiş ve bu konuda Blizzard firmasından bir düzeltme gelmişti. Bu düzeltmede “iOS ve iPadOS üzerinden ön kayıt yaptıran oyuncular için oyunun çıkış tarihi 30 Haziran olarak görünebilir. Diablo Immortal’ın çıkış tarihinin 30 Haziran olmadığını, bu tarihin son planlarımızı tamamlarken yalnızca bir yer tutucu görevi gördüğünü açıklamak isteriz.” ifadelerine yer verilmişti.

Diablo Immortal PC sürümü ise aynı tarihte, yani 2 Haziran itibari ile açık beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak. PC ve mobil sürüm arasında Cross Play seçeneğine de yer verilecek. Oyunun PC sürümü için beta kayıtları da başlamış durumda. Diablo Immortal PC sürümü beta aşamasına buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*