Cüneyt Arkın’ın cenazesi ne vakit? Cüneyt Arkın’ın cenazesi nerede? Cüneyt Arkın’ın vasiyeti ne?

85 yaşında hayata veda eden Cüneyt Arkın‘ın cenaze merasimine ait ayrıntılar belirli oldu. Cüneyt Arkın’ın cenazesi ne vakit? Cüneyt Arkın’ın cenazesi nerde? Cüneyt Arkın’ın vasiyeti ne?

CÜNEYT ARKIN’IN CENAZESİ NEREDE, NE VAKİT?

Cüneyt Arkın için 30 Haziran’da Atatürk Kültür Merkezi’nde anma merasimi düzenlenecek.

Arkın’ın cenazesi, öğle namazından sonra Teşvikiye Camii’nde kılınacak namazın akabinde Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

CÜNEYT ARKIN’IN VASİYETİ NE?

Cüneyt Arkın daha evvel katıldığı bir programda vasiyetini açıklamıştı. Arkın, “Atım Hasretim’in yanına gömülmek istemiştim. Lakin sonra çok yanlış anlaşılır diye korktum. Beni ‘Anne babamın yanına gömün’ dedim” biçiminde konuşmuştu.

CÜNEYT ARKIN NEDEN ÖLDÜ?

Usta oyuncu Cüneyt Arkın dün gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus’ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. 85 yaşındaki oyuncu burada hayatını kaybetti.

Arkın’ın vefat ettiği hastaneden yapılan açıklamada, “Türk sinemasının bedelli oyuncusu Sayın Cüneyt Arkın kalbinin durması sebebiyle ambulansla geldiği Liv Hospital’da bütün tekrar canlandırma gayretlerine karşın hayatını kaybetti. Liv Hospital Ailesi olarak Türk sinemasının dev oyuncusunu kaybetmenin hüznü içindeyiz. Cüneyt Arkın’ın ailesine ve tüm sevenlerine baş sıhhati diliyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*