Çatır Çatır Yağ Yakıp Sporsuz 1 Ayda 10 Kilo Verin! İşte İştah Kapatan Buzlu Çay Detoksu

Hızla kilo nasıl verilir? Spor yapmadan kilo vermek mümkün mü? İştah kapatan tarifler neler? üzere sorular en çok arama motorlarında merak edilen sorulardan. Pekala spor yapmadan ayda 10 kilo vermek mümkün mi? Yanıtımız evet. Kış aylarında aldığını fazlaca kilolarınızı limon çayı tanımı ile süratle 1 ayda verebilirsiniz. Basen, bel ve karın bölgesinde toplanan yağları süratlice yakan bu tanım hem kilo vermenizi sağlayacak hem yüzünüzü canlandıracak. İşte meskendeki kolay gereçlerle süratlice kilo verdiren limon çağı tanımı.

1 AYDA YAZIN EN HOŞ BAYANI OLUN

Kilo almak ne kadar kolay olasada kilo vermek bir o kadar güç. Akşam vakitlerinde yenilen yemekler ve hareketsizlikten ötürü kısa müddette yağ kütlelerine dönüşen besinler kilo vermeyi de zorlaştırmakta. Birçok kişi masa başı işlerde çalıştığı için bu sıkıntı durum 2 katına çıkmaktadır. Pekala spor yapmadan yağ nasıl yakılır? Bunun tek karşılığı c vitamini zenginliği ile bilinen limon ve ödem attıran yeşil çayda saklı. Vereceğimiz tanımı nizamlı olarak kullandığınızda ayda istediğiniz kilo aralığını yakalayabilirsiniz. İşte 1 ayda 10 kilo verdiren ve ödem attıran limonlu yeşil çay tanımı.

İŞTAH KAPATAN ÖDEM ATTIRAN BESİNLER

Öncellikle 1 adet limon, 2 yemek kaşığı toz tarçın, 1 yemek kaşığı zencefil ve 3 yemek kaşığı yeşil çayı hazırlayalım. Gereçlerimizi hazırladıktan sonra kilo verdiren tanımımıza geçebiliriz. Limonun içerisinde bulunan içerisinde bulunan C vitamini sayesinde derin bir antidoksan özelliği taşırmasının yanı sıra hazımsızlığı da önlemektedir.

Bununla birlikte yüzü pürüzsüzleştirip, diş bakımına da tesir sağlamaktadır. Yararları saymakla bitmeyen limon detoksumuzun ana unsurlarından bir. Toz tarçının ise iştah kesmede tesirli olmadığını bilen yok. Yeşil çay ise en düzgün ödem söktüren çaylarda biri. Zencefil tozu ise yağ yakmayı tetiklemekte çok tesirli.

BUZLU ÇAY DETOKSU HAZIRLAMA

Önce 1 adet limonumuzu küp halinde doğrayalım. Daha toz tarçın ve yeşil çayımızı ayarlayalım. Sıcak suyu kullanacağımız bir şişenin içerisine dökelim. Daha sonra yeşil çayımızı üzerine ekleyip demlenmesini bekleyelim. Burada değerli püf nokta yeşil çayın demlenme süreci. 10 dakika demle sürecini bekledikten sonra içerisinde 1 yemek kaşığı zencefilimizi ekleyelim.

2 Yemek kaşığı tarçınımızı da karışıma ekleyip güzelce karıştırın. Ve yeşil çay ve baharat karışımını soğumaya alın. Soğuyan çaydan sonra buz kalıplarının koyulduğu kaba doğradığımız limonlarımızı yerleştirelim. Taze nane yaprakları da isteğe nazaran ekleyebiliriniz. Bu süreçten sonra limon kalıplarının üzerine soğuyan çay karışımızı döküyoruz. Ve buzluğa atıyoruz.

BUZ KALIPLARIYLA İSTEDİĞİNİZ KİLOYA ULAŞIN

Son etap ise donan buz kalıplarımızı her gün iki kez kullanabilirsiniz. Bir bardağa koyduğunuz buz kalıplarının üzerine soda ya da doğal maden suyu ekleyip için .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*