Bu Metot Cildinizde Botoks Tesiri Yaratacak! İşte Yüzünüzü Daha Parlak ve Gergin Gösterecek O Yöntem!

Yaş ilerledikçe yüzde yahut cildin birtakım bölgelerinde muhakkak kırışıklıklar ve lekeler ön plana çıkar. Bunun sebebi ise, cildin doğal nem istikrarı kaybolması ve kolajen üretiminin azalmasından ötürü bilinir. Lakin son vakitlerde gün yüzüne çıkan doğal bir kür sayesinde cildin yaşlanma belirtilerini geciktirmek mümkün.BU METOT SAYESİNDE CİLDİNİZ DAHA PARLAK VE DAHA GERGİN!

Geçtiğimiz günlerde uzmanlar, tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda cildin kendi nemini dengeleyen ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan muazzam bir usul gündeme oturdu. Bu doğal kürü uygulayan hanımların hoşluk merkezlerine tonlarca para harcamasına gerek kalmayacağını söylemek istiyoruz. İşte, çok sayıda hoşluk uzmanının önerdiği mucizevi doğal cilt kürü hakkında merak edilen ayrıntılar.

CİLT SIHHATİNDE SON DERECE TESİRLİ MUCİZEVİ YUMURTA AKI KÜRÜ!

Cilt için epey yararlı besinlerden biri olan yumurta, son günlerde son derece tesirli kürlerde yer alıyor. Bilhassa son vakitlerde uzmanlarında sık sık önerdiği yumurta akı, maske olarak uygulandığı vakit ciltde bulunan kırışıklıkların önüne geçerek yüzün gergin ve pürüzsüz olmasına yardımcı oluyor. 5 dakika üzere kısa bir müddet içerisinde hazırlanan bu maskenin yardımı ile cildinizin kaybolan nemini geri kazanabilir ve yüzünüzün büsbütün gerginleşme eğilimine girdiğini fark edebilirsiniz. Pekala, yumurta akı maskesi nasıl uygulanır? Nasıl hazırlanır? İşte ayrıntılar…

Birinci olarak bir kase içerisine 1 adet yumurta akını ekleyelim ve yumurta akını güzelce çırpalım.
Akabinde hazırladığımız yumurta akını bir pamuk yahut maske fırçası yardımı ile cilde büsbütün yedirelim.
Uyguladığınız yumurta akı maskesini cildin üzerinde yaklaşık 5 ila 10 dakika civarında yüzünüzde bekletin.
Son olarak yüzünüzü hafif olacak halde yıkarak maskenin temizlenmesini sağlayın.

C VİTAMİNİ TÜKETMEYİ İHMAL ETMEYİN!

Cildin nem istikrarını düzenleyen ve kolajen üretimini artırabilmek için C vitamini, son derece değerli bileşen olarak ön plan çıkıyor. Bu sebeple uzmanlar, gün içerisinde kesinlikle C vitamini açısından güçlü olan besinlerin tüketilmesi gerektiğini açıklıyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*