Beni unutma dizisinin başrolünden acı haber! Hayatını yitirdi

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bir vakitler izleyicileri ekran başına kilitleyen Beni Unutma dizisinin başrol oyuncularından Füsun Günuğur’ün hayatını kaybettiğini duyurdu.

ACI HABERİ DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DUYURDU

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda “Türk Tiyatrosunun kıymetli ismi emekli sanatkarlarımızdan Füsun Günuğur’un vefat haberini büyük keder ile öğrenmiş bulunuyorum. Sanatçımıza Allah’tan rahmet; ailesine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum” denildi. Ünlü oyuncu Füsun Günuğur’ün mevt haberi hem hayranlarını hem de sevenlerini üzdü. Füsün Günuğur’un mevt nedeni ise şu ana kadar açıklanmadı.

FÜSUN GÜNUĞUR KİMDİR?

8 Nisan 1952 yılında Ankara’da doğan usta oyuncu Füsun Günuğur babasının mesleği nedeniyle Hakkari, Bingöl ve Çanakkale Bigadiç’te tahsil gördü. Füsun Günuğur Zonguldak Ereğli Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1975 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yüksek Kısmı’na devam etti. Usta oyuncu Füsun Günuğur 1975 yılından beri bir çok tiyatro oyununda rol aldı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra dizi oyunculuğu ve dublaj sanatçılığı da yapmıştır.

Füsun Günuğur üniversite sıralarında tanıştığı Faruk Günuğur ile 1975 yılında evlendi. Füsun Günuğur’un bu evlilikten iki çocuğu oldu.


Bir periyoda damgasını vuran Şahane Pazar sunucuları Süheyl ve Behzat Uygur’un son halleri şaşırttı!


Eşinizle son dilim arbedesi yaptıracak saray muhallebisi tarifi! Beyoğlu’ndaki muhallebilere taş çıkarıyor


Bu burçların başına talih kuşu konuyor! Terfiden aşka bakın bu burçları neler bekliyor


Şimdi fındık topluyor! Ünlü oyuncunun Arjantin’den Türkiye’ye uzanan farklı hikayesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*